4K DRONE ÇEKİMİ

Droneler her türlü video prodüksiyonunun temel unsurları haline geldi. İş amaçlı videolar, kısa filmler, belgeseller, gayrimenkul ve emlak çekimleri, reklamlar, düğünler dronelerin sunduğu yeni perspektiften yararlanmaktadır.

Firmamız 3Plus Ajans, tüm bu alanlarda kreatif çalışmalara imza atmaktadır. Havadan Çekim ve Drone Kiralama için Ajansımızla iletişime geçiniz.

  • HAVADAN FOTOĞRAF & VİDEO
  • ETKİNLİK & KONSER
  • FABRİKA & TESİS
  • SPOR OYUNLARI
  • KAMU HİZMETLERİ
  • FİLM & TV
  • GAYRİMENKUL & EMLAK
KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Günümüzde yazılı veriden çok görsel içerikler hem medyada hemde günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Bir mesajı iletmenin ve daha fazla insanlara ulaşmanın en kısa, etkin ve çarpıcı yolu, görselliği, sesi, kurgusu, müziği, animasyonu kullanarak izleyicinin veya müşterinin ilgisini çekmek, bilgiyi kısa ve kolay algılanabilir bir şekilde sunmaktır.

İşte bu nedenle tanıtım filmi çekimi, bir kurum, ürün, hizmet veya firmayı tanıtmanın en etkili yoludurSOSYAL MEDYA REKLAM FİLM

Firmanın ürününü, üretim süreçlerini ve kurumsal kimliğini ön plana çıkarırken; firmayı pek çok farklı yönden ele alarak anlatırız. Zaman sınırının reklam filmlerine göre daha geniş olduğu; internet sitesi, sosyal medya, fuarlar, müşteri sunumları, showroom gibi alanlarda servis edilmek üzere anahtar teslim profesyonel ve kurumsal tanıtım filmleri oluştururuz.
YOUTUBE KANAL YÖNETİMİ

Sağlamış olduğumuz YouTube kanal yönetimi hizmeti ile kanalınızın ihtiyacı olan tüm içerik ve görselleri düzenleyerek ve optimize ederek kanalınızdaki içeriklerin daha çok sayıda kullanıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Hem kişisel içerik üreticileri ve kullanıcıları için hem de firmalar ve markalar için görünürlüğünün arttırılmasında ve tanıtılmasında kanal yönetimi yaparak hizmet sağlıyoruz.