SOSYAL HESAPLARIN YÖNETİMİ

Sosyal medya, bir markayı doğrudan sunmak için harika bir ağ. Facebook, karlı reklamlar başlatmak için mükemmel imkanlar sunarken, İnstagram görsel fırsatları, Twitter ise haberlerinizi yaymak için ideal bir kanal. Ortak nokta, takipçilerin sizi keşfetmelerine ve büyümenize yardımcı olmaları.

işlerini başarılı bir şekilde uygulamak için, hedef kitleye ilham veren, onları harekete geçiren ve onlarla konuşan bir uzmana ihtiyacınız var. Başarınız, bizim de başarımız. 3Plus Ajans bunun için var.FACEBOOK REKLAM VERME

ürkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile Dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip Ülkeler arasında yer alıyor.

Herkesin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz. Bu sayede Facebook Reklam ile hedef kitlelerinize kolayca ulaşabilirsiniz

İNSTAGRAM REKLAM VERME

İnstagram reklamları Türkiye'de gittikçe daha çok kullanıcı kazanan bir sosyal paylaşım platformudur. Sürekli eklenen özellikler ile de firmalar için ınstagram reklamları önemli bir alana sahip olmuştur.