SİZE ÖZEL E-TİCARET YAZILIMI

E-ticaret veya diğer bir deyişle elektronik ticaret, internet üzerinden gerçekleştirilen online alışveriş işlemlerini kapsayan bir ticaret şeklidir.

Şirketinizin müşterilerinin ziyaret edebildiği bir web siteniz varsa da; unutmayın yalnızca bir web sitesi yayınlamak ve orada ürünleri sergilemek e-ticaret anlamına gelmez.

Hazır bir yazılımda uymanız gereken bir şablon / düzen varken, tamamen size göre geliştirilmiş bir e-ticaret sistemi ile sektörünüzün ve firmanızın ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırsınız demektir.

  • Zaman kısıtlamanız yoktur, 7 gün 24 saat satış yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman istediğiniz gibi geliştirilebilir
  • Giderek artan İnternet kullanım oranına bağlı olarak şimdinin ve geleceğin ticaret şekli olarak görünmektedir.
  • E-TİCARET Yazılımınız ile ilgili bir sorunda 3plus Ajans olarak 7/24 destek verilmektedir.


SEO

Ürün veya hizmetlerinize ait web sitenizin, ilgili kelimeler ile arama motorlarında yapılan sorgularda ilk sayfalarda ve üst sıralarda görüntülenmesi için yapılan çalışmalar bütünü Arama Motoru Optimizasyonu yada kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak adlandırılmaktadır. Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan SEO hizmetinin amacı arama motorlarında doğru kelimelerde en iyi pozisyonu alarak müşterilerin size ulaşabilmesini sağlamaktır.

Bulunabilir olmak
Potansiyel müşteri kazanımı artışı
Markalaşmak ve Marka prestijini arttırma
Özelleştirilebilir kitle erişimi


ADWORDS REKLAMLARI

İster seyahat, ister mobilya satın, bir servisinizi veya bir ürünüzü tanıtın. Milyonlarca internet kullanıcı her gün Google, Bing veya Yahoo! gibi arama motorları üzerinden arama yapıyor.

Ekibimiz, size doğru bir yol haritası çizerek, potansiyel müşterilerinizi sitenize çekip, müşteri haline getirebilmek için çalışıyor.

- AdWords ile yeni müşterilere ulaşabilir, işletmenizi büyütebilirsiniz.

- Reklamlarınızın görünmesini istediğiniz yerleri ve reklam çeşitlerini seçebilirsiniz.

- Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın; Google’da bulunan kullanıcılar, ürün yada hizmetlerinizi aradıkları anda web sitenizi bulabilirler.

  • Yeni müşterilere ulaşabilir
  • İş potansiyelinizi arttırabilir
  • Markanızın daha fazla tanınmasını arttırabilir
  • Farklı kitlelere uygun reklam çalışmaları hazırlayabilirsiniz
  • Rakiplerinizin önüne geçebilir
  • Satışlarınızı arttırabilirsiniz.


YAPRAK SAYFACLOAKİNG

Sitenizin içeriğini Google, Facebook, Instagram, Twitter gibi sitelerin bot ve editörlerinden gizleyerek politikalara uygun bir içerik göstermenizi sağlar. Bu sayede reklamlarınız onaylanır.


WEB TASARIM

Dijital dünyanın trendlerini yakından takip ediyor; modern tasarımlarla talep ve isteklerinize yönelik kullanıcı deneyimi odaklı tasarımlar çıkarıyoruz.

Web tasarım hizmeti, herşeyden önce iyi analiz, doğru hedef seçimi ve süreç tespiti gerektirir. Devamında yaratıcılık kabiliyetini görsel tasarıma dönüştürerek uzman yazılım ekibinin tecrübesi ile birleştirmesi sonucunda amacına uygun web sitesi tasarımı oluşturulmuş olur.


MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Teknolojinin ilerlemesi ve mobil cihaz kullanımının artmasıyla mobil uygulamaların sayısı da artıyor. Özellikle bankacılık, alışveriş vb. hayatı kolaylaştıran alanlarda mobil uygulamalar; basitçe yazılmış bir kod bütünü olmak yerine, kolay ve kullanışlı sistemler sunmak için vazgeçilmez hal alıyor. IOS işletim sistemiyle geliştirilenler App Store üzerinden, Android işletim sistemiyle geliştirilen mobil uygulamalara ise Google Play üzerinden ulaşım sağlanıyor.

Mobil yazılımlar yeni bir sektör olduğundan, geliştirici sayısı ve niteliği konusunda geniş bir hacme sahip değildir. Bu sebeple partner seçiminiz çok mühimdir. 3plus Ajans isteklerinize göre Android, IOS ve Microsoft ortamları için çalışacak mobil uygulamarı başarıyla geliştirir.